Oddiely

1. oddiel skautov Baden-Powella

Náš oddiel je najstaršou súčasťou jednotky a jedným z najstarších oddielov na Slovensku.
V súčastnosti ho tvorí vyše 30 mladých chalanov, ktorí sa vo svojom voľnom čase snažia zlepšovať seba samých a popritom sa zabaviť a pomôcť svojmu okoliu. Cez rok nás najčastejšie nájdete na každotýždňových družinovkách alebo víkendových výpravách či väčších akciách. Cez leto zasa trávime tri týždne na tábore vo voľnej prírode spolu s celým naším zborom. Takže ak sa nebojíš výziev a dobrodružstvo ti nie je cudzie, napíš nám a poď do toho s nami!
Vodcom oddielu je Čučo (Tomáš Čerňanský).

11. oddiel skautiek Baktérie

Nenechajte sa odradiť názvom nášho oddielu. Pri kontakte s nami sa vôbec nemusíte báť nežiadúcej nákazy ale zato žiadúcej zábavy a dobrej nálady. Náš oddiel má 35 členiek a  3 družiny – Čierne Ovce, Omrvinky a líšky, ktoré sa stretávajú pravidelne každý týždeň na družinovkách. Ako oddiel sa stretávame raz mesačne na rôznych výpravách alebo iných netradičných akciách. Vodykňa oddielu je Vici – (Victoria Kubičková).

3. oddiel vĺčat Dinosaury

Vlčiacky oddiel Dinosaury sa skladá z dvoch družín, ktoré majú schôdzky pravidelne v pondelky alebo utorky od 16:00 do 17:30. Každá družina má dvoch radcov a asi 5 členov. Okrem družinoviek mávame akcie aj počas niektorých víkenodov, napríklad chodíme na výlety. Vodcom oddielu je Pršo (Jakub Žajdlík).

11. roj včielok Lienky

Sme 11. oddiel včielok a voláme sa Lienky. Máme 6 – 10 rokov, rady objavujeme nové veci, veľa sa smejeme a rozhodne nám nechýba dobrodružná povaha. Cez rok sa každý týždeň stretávame na družinovkách Pondelky (Medúzy): 16:00 – 17:30 a Stredy(Čupakabry): 16:00 – 17:30. Počas roka chodíme na výlety, exkurzie, stanovačky a všelikam inam :D. V lete trávime krásnych 10 dní na skautskom tábore. Naša vodkyňa sa volá Nala (Natália Slováčková).

Bez Záväzkov

Viac než 30 mladých ľudí plných elánu, tvorivosti a chuti meniť svoje okolie k lepšiemu tvorí náš roverský oddiel Bez Záväzkov. Hoc takmer každý z nás neúnavne čaruje aj v inom oddieli, nebráni nám to cez rok sa stretávať – pravidelne na čajovniach a nepravidelne v rôznych kútoch našej krajiny. Spoločne hľadáme cestu svetom a vzájomne sa posúvame napred.

Mustangy

Náš najväčší oddiel sú Mustangy a je ich dobre cez 50 kusov. Práve preto chodia táboriť už samostatne a aj ich celoročný program je nabitý vlastnými akciami a podujatiami. Jadrom oddielu je rodina Miglieriniovcov, Beba a Marko okrem vlastných detí vedú ešte štyri desiatky ďalších. Je to veru riadny zaberák, ale výsledok rozhodne stojí za to. Viac informácií nájdete na stránkach tohoto oddielu: http://mustangy.nety