Výzva Všadebol

Prepadáš denne zúfalstvu zo svojho väzenia medzi štyrmi stenami? Tak dlho sa ti už nepodarilo vyjsť von, že už sa začínaš báť čo i len pozrieť von z okna? Máme pre teba riešenie – výzvu Všadebol, ktorá ťa vyženie do ulíc a lesov. Všadebol má osobnú časť aj spoločnú – v osobnej časti na splnenie výzvy musíš vychádzkami na neznáme miesta stráviť istý čas alebo prejsť istú vzdialenosť. Spoločná časť spočíva v challengi, nakoĺko sa nám podarí zaplniť spoločnú mapu našimi trasami. Dokážeme ako oddiel prejsť CELÚ BRATISLAVU?

Pravidlá
Výzva má tri úrovne:

  1. Trochubol (25km / 10h)
  2. Niekdebol (60km / 24h)  
  3. Všadebol (100km / 40h)
Cieľom tejto výzvy je vyjsť na čerstvý vzduch a preskúmať čo najviac z nášho mesta a jeho okolia. Aby sa nejaká vychádzka rátala do výzvy, treba ju zaznačiť do mapy. Časom sprístupníme priame vypĺňanie, zatiaľ svoj progres hláste buď Tyčimu (t.j. poslať trasu, čas, kilometre), alebo sharnite storku kde tagnete @mlady_ranger a dáte hashtag #vsadebol (aby sme to našli).
Na splnenie nejakého levelu je na takýchto vychádzkach buď prejsť dohromady určený počet kilometrov (treba si zapnúť sledovač trasy, napr. mapy.cz, google timeline aleboGeo Tracker appku v mobile) alebo stráviť na vychádzke určený počet hodín. Netreba obe naraz, čiže ak som napríklad prešiel na vychádzke 25 km iba za 5 hodín, lebo som makač a chodím bežným turistickým tempom, level Trochubol už mám splnený.

Spoločná mapa
(tu je aj priamy link na editovanie)

Sem zaznačujeme naše trasy a našim spoločným cieľom je pokryť celú Bratislavu a okolité lesy!