Tábor_old

Milí rodičia!

S radosťou Vám oznamujeme že tento rok sa letný tábor bude konať! Po dlhšej pauze v skautingu počas epidemiologických obmedzení nás opäť čakajú nezabudnuteľné zážitky, zábava, dobrodružstvo, no iste aj momenty, ktoré nám umožnia rásť a každým dňom sa viac a viac podobať na tú najlepšiu verziu seba samého.

Ak ste náš tábor ešte nikdy nezažili, alebo si naň chcete oživiť spomienky, odporúčame pozrieť si táborové video z tábora Mošovce 2011 alebo z Povrazník 2012. Tábor však nestačí iba vidieť - treba ho zažiť!


Termín tábora

predčata (starší - rangeri, roveri) 27. 7. - 2. 8.

skauti a skautky 3. 8. - 16. 8. (2 týždne)
včielky 3. 8. - 9. 8. (7 dní)
vĺčatá 9. 7. - 15. 8. (7 dní)

R&R tábor (starší - rangeri, roveri) 17. 8. - 23. 7.


Táborisko

Tento rok táboríme v novej lokalite pri obci Východná.


Ako sa prihlásiť?

  1. Vyplňte elektronickú prihlášku.
  2. Prečítajte si e-mail, ktorý vám príde po vyplnení elektronickej prihlášky. V prílohe nájdete v jednom PDF súbore prihlášku na tábor spolu s vyhlásením o bezinfekčnosti dieťaťa (vypĺňa rodič) a potvrdením o zdravotnej spôsobilosti (vypĺňa lekár) . Tento súbor treba vytlačiť, doplniť a podpísaný priniesť najneskôr v deň odchodu na tábor.
  3. Do 8. 7. uhraďte táborový poplatok (čím skôr, tým lepšie) na účet zboru. Až po uhradení poplatku je prihlásenie kompletné.

Prihlasovanie skončí v nedeľu 8. 7. 2020.


Cena

predčata (starší skauti): 3 € / deň

Skautky a skauti: 160 €
Včielky: 85 €
Vĺčatá: 85 €

R&R tábor (starší - rangeri, roveri) - 4€ / deň

Pokiaľ pre Vás cena predstavuje problém, kontaktujte vedenie zboru a posnažíme sa nájsť nejaké prijateľné riešenie.

Pozor, najneskorším termínom prihlasovania a zaplatenia poplatku je 8. 7.. Prosíme vás o dodržanie tohto termínu, veľmi nám to pomôže s prípravami na tábor.

Súrodenecká zľava:

Ak sa tábora zúčastnia súrodenci, môžu si uplatniť súrodeneckú zľavu - najstarší súrodenec zaplatí celý poplatok a každý ďalší súrodenec si z poplatku odčíta 20 €.

Cestovná zľava:

Ak má účastník vybavené bezplatné cestovanie, všetky potrebné doklady a tieto informácie zadal do prihlášky, z poplatku si odčíta 8 €Ak niekto príde / odíde sám (čiže inak ako so skupinou), za každú takúto si z poplatku odčíta 5€Za cestovanie si však účastník môže odčítať dokopy maximálne 10€.


Platba

Poplatok sa zasiela na náš zborový účet IBAN SK80 1100 0000 0026 2845 5691

Do správy pre prijímateľa prosím uveďte: Tabor 2020, Meno, Priezvisko, Rok narodenia účastníka. Až po zaslaní poplatku na účet je prihlásenie na tábor kompletné.


Sme prihlásení! Čo ďalej?

  1. Pripravte si všetky potrebné tlačivá a dokumenty (sú napísané v infobalíku)
  2. Trpezlivo čakajte na deň odchodu 🙂

Doprava na tábor

Predpokladaný spôsob dopravy je vlakom. Bližšie informácie o odchodoch a príchodoch pridáme onedlho na stránku. V prípade že by sa spôsob dopravy musel zmeniť (napríklad kvôli špeciálnym epidemiologickým opatreniam pre tábory), oznámime to e-mailom všetkým prihláseným.

 


Výbava a tábornícke tipy & triky

V táborovom infobalíku (pridáme ho v najbližších dňoch) nájdete zoznam vecí, ktoré si na tábor treba zbaliť. Pre bližšie informácie, ktoré uľahčia život nejednému táborníkovi, prejdite do sekcie táborová výbava.

Tento rok prosím nebaľte deťom mydlo, šampón ani pastu - zaobstaráme pre nich ekologické prípravky. Minulý rok sa častokrát stávalo, že rodičia nakúpili prípravky, ktoré pôsobili ekologicky, ale nevyhovovali našim požiadavkám. Preto sme sa rozhodli nakúpiť tieto prípravky hromadne a zarátať ich cenu do táborového poplatku. Ak Vaše dieťa potrebuje používať špeciálne mydlo, šampón alebo zubnú pastu (zo zdravotných dôvodov), dajte nám prosím vedieť.

 


Výpomoc

Radi privítame pomoc od ochotných a obetavých rodičov a priateľov skautingu. Konkrétne veci ohľadne tábora, s ktorými by ste mohli pomôcť, nájdete tu.

 


Kontakty

Vedúci tábora

Adam Jakubička - Tyči
+421 902 549 287
tyci@prvyzbor.sk

Kontakty na vodcov oddielov nájdete tu.