Jednotka

Naša klubovňa

Naša klubovňa je miesto, ktoré je hlavým priestorom pre našu činnosť. Vždy sa snažíme o jej čistotu a údržbu. Okrem družinoviek a oddieloviek, sa tu odohrávajú aj stretnutia zborovej a oddielovej rady, plánovania alebo prespávačky. Ponúkame možnosť využiť našu klubovňu ako priestor pre skautské vzdelávacie kurzy a školenia. Po dohode s nami vieme naše priestory ponúknuť aj skautom z iných zborov na prenocovanie alebo dočasné ubytovanie. Ak sa vás zaujíma ako to v našej klubovni vyzerá alebo aké vybavenie sa u nás nachádza, pokračujte nižšie.  

Ako to u nás vyzerá

výbava

Čo naša klubovňa ponúka:
Kuchyňka

riady, poháre, príbor, hrnce a panvice, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, indukčná dvojplatnička,  pákový kávovar, čistiace prostriedky

Toalety a kúpeľňa

rozdelené dámske a pánske toalety, sprchový kút, umývadlá

Nábytok

stoly, stoličky, gauč, tulivaky, palety s vankúšmi

Knižnica

skautské príručky, náučná literatúra, rozprávky, detektívky a rôzne iné

Lekárnička

obväzy, lieky, gázy, dezinfekcia…

Iné

whiteboard, spoločenské hry

Poriadok

Keďže sa klubovňa využíva denne treba v nej udržiavať poriadok. Preto vás prosíme, aby ste klubovňu pred vašim odchodom upratali. Konkrétne je potreba: povysávať celú klubovňu (aj pod paletami); vyniesť všetky smeti (separujeme); 3U- umyť, utrieť a uložiť riad; poutierať stoly; vytriasť deky na paletách a dať ich naspäť; umyť podlahu v chodbe; umyť záchody; pozrieť, či neostalo nejaké jedlo v chladničke.

Nedostupné veci

Prosíme vás neotvárať šuplíky a boxy v hlavnej miestnosti ani nechodiť do poličiek v paletovej miestnosti. Rovnako vás prosíme nechodiť do skladu. Medzi iné nedostupné veci sa radí aj internet, ktorý žial nemáme.

Zamykanie

Vonkajšie zámky nechávajte zamknuté na ich príslušných miestach (zlatý na mreži, modrý na dverách) a neberte ich dnu do klubovne. Pred odchodom a zamknutím klubovne sa uistite, že v budove sa už nikto nenachádza (pod schodmi je skušobňa, hore býva CirKusKus).

Náhrada škôd

V prípade, že sa vám nešťastnou náhodou podarí niečo rozbiť alebo poškodiť, dajte nám o tom čo najskôr vedieť. Dohodneme sa na adekvátnej náhrade škody.

Omamné látky

V klubovni platí zákaz akéhokoľvek užívania omamných a psychotropných látok.

Aby bola vždy príjemným domovom​

podmienky využívania
klubovne

Našu klubovňu si veľmi vážime a preto sa ju snažíme udržiavať vždy čistú a v dobrom stave. Preto ak máte záujem využiť našu klubovňu, prosím vás o dodržiavanie týchto pravidiel pravidiel.

Ako ku nám

Z hlavnej vlakovej stanice sa ku nám najrýchlejšie dostanete autobusom č. 32 (zastávka Riviéra, cca 20min).

Z autobusovej stanice je možností viacero (42 a 9, 72 a 9, 60 a 4, 21 a 32…, cca 30min).

V centre ste z klubovne električkou č. 4 za cca 15min.

Pre presné spojenia odporúčame Google Mapy alebo imhd.sk

kontakt

Molecova 2, Bratislava