Jednotka

naša klubovňa

Naša klubovňa je miesto, ktoré je hlavým priestorom pre našu činnosť. Vždy sa snažíme o jej čistotu a údržbu. Okrem družinoviek a oddieloviek, sa tu odohrávajú aj stretnutia zborovej a oddielovej rady, plánovania alebo prespávačky. Ponúkame možnosť využiť našu klubovňu ako priestor pre skautské vzdelávacie kurzy a školenia. Po dohode s nami vieme naše priestory ponúknuť aj skautom z iných zborov na prenocovanie alebo dočasné ubytovanie. Ak sa zaujímate o to, ako to v našej klubovni vyzerá alebo aké vybavenie sa u nás nachádza pokračujte nižšie.  

ako to u nás vyzerá

výbava

Čo naša klubovňa ponúka:

riady a príbor, hrnce a panvice, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička,  čistiace prostriedky

rozdelené dámske a pánske toalety, sprchový kút, umývadlá

stoly, stoličky, gauč, tulivaky, palety s vankúšmi

náradie, metly, športové hry

skautské príručky, náučná literatúra, rozprávky, detektívky a rôzna ďalšia literatúra. 

papiere, perá, ceruzky, pravítka, lepidlá, lepiace pásky, whiteboard, projektor

spoločenské hry, lopty, freesbee

obväzy, lieky, gázy, dezinfekcia…

Poriadok

Keďže sa klubovňa využíva denne treba v nej udržiavať poriadok. Preto Vás prosíme, aby ste klubovňu pred vašim odchodom upratali.

Príspevok

Náhrada škôd

Zamykanie

Aby bola vždy príjemným domovom​

podmienky využívania
klubovne

Našu klubovňu si veľmi vážime a preto sa ju snažíme udržiavať vždy čistú a v dobrom stave. Materiál a veci v nej si vážime. Z tohto dôvodu ak chcete využiť našu klubovňu, vás žiadame aby ste dodržiavali nasledujúce podmienky.

NA TEJTO SEKCII EŠTE PRACUJEME

Keďže náš pôvodný web nebol dizajnovo najmladší, rozhodli sme sa mu nahodiť nový šat a celkovo ho prerobiť. Táto sekcia ešte nie je úplne hotová a preto môže obsahovať pracovný obsah.

Úpravy sa pokúsime dokončiť čo najskôr, no na prerábke robíme iba v našom voľnom čase, popri škole či práci. To, že táto sekcia je hotová spoznáte podľa toho, že sa Vám už nezobrazí toto oznámenie.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.