Jednotka

tábor 2023

7.8. - 25.8.

tábor bude!

S radosťou Vám oznamujeme že tento rok sa letný tábor bude opäť konať! Po roku nás čakajú nezabudnuteľné zážitky, zábava, dobrodružstvo, no iste aj momenty, ktoré nám umožnia rásť a každým dňom sa viac a viac podobať na tú najlepšiu verziu seba samého.

Ak ste náš tábor ešte nikdy nezažili, alebo si naň chcete oživiť spomienky, odporúčame pozrieť si táborové video z tábora Mošovce 2011 alebo z Povrazník 2012.

Tábor však nestačí iba vidieť,
treba ho zažiť!

Prehrať video

Kedy?

predčata

1.8. - 6.8.

Skauti, skautky

7.8. - 25.8.

Vĺčatá

7. 8. - 13. 8.

Včielky

14. 8. - 19. 8.

PRIHLÁSENIE NA TÁBOR
2023

Vyplňte elektronickú prihlášku.

Prečítajte si e-mail, ktorý vám príde po vyplnení elektronickej prihlášky. V prílohe nájdete v jednom PDF súbore prihlášku na tábor spolu s vyhlásením o bezinfekčnosti dieťaťa (vypĺňa rodič) a potvrdením o zdravotnej spôsobilosti (vypĺňa lekár). Tento súbor treba vytlačiť, doplniť a podpísaný priniesť najneskôr v deň odchodu na tábor.

Do 24. 6. 2023 uhraďte táborový poplatok (čím skôr, tým lepšie) na účet zboru. Až po uhradení poplatku je prihlásenie kompletné.

Táborový poplatok

predčata (starší skauti)

3€ / deň

Skautky a skauti

210 - 230€

Včielky

85€ - 100€

Vĺčatá

90 - 105€

Táborový poplatok sa snažíme dlhodobo držať vždy čo najnižšie, aby vystačil na pokrytie nákladov a zabezpečenie kvalitného táborenia. Kvôli stúpajúcej inflácii a s ňou rastúcimi výdavkami, sme však boli nútení základný poplatok zvýšiť. Ako naposledy, tak aj tento rok sme sa rozhodli zaviesť pre táborový poplatok rozmedzie, v rámci ktorého si môžete vybrať, koľko zaplatíte. Spodná hranica predstavuje cenu, za ktorú vieme vykryť výdavky na tábor (ak, tak s minimálnou stratou dotovanou z cezročného rozpočtu). Vyšší príspevok nám umožní jednak pripraviť tábor kvalitnejšie (napríklad kvalitnejšou stravou od lokálnych dodávateľov, či materiálom na program) a druhak poskytnúť čiastočnú dotáciu účastníkom, ktorí by si účasť na tábore nemohli z finančných dôvodov dovoliť. Ak by tábor skončil v zisku, tieto zvyšné financie budú použité buď na obnovu táborového materiálu alebo na cezročnú činnosť.

Pozor, najneskorším termínom prihlasovania a zaplatenia poplatku je 24.6. 2023. Prosíme vás o dodržanie tohto termínu, veľmi nám to pomôže s prípravami na tábor.

súrodenecká zľava

Najstarší súrodenec zaplatí celý poplatok. Každý ďalší súrodenec si z poplatku odčíta 20 €.

cestovná zľava

Ak má účastník vybavené bezplatné cestovanie, všetky potrebné doklady a tieto informácie zadal do prihlášky, z poplatku si odčíta 8 €. Ak niekto príde / odíde sám (tj nie so skupinou), za každú takúto cestu si z poplatku odčíta 5 €.

Za cestovanie si však účastník môže odčítať dokopy maximálne 10 €.

spôsob úhrady

Poplatok prosíme uhraďte prevodom na náš zborový účet

2628455691/1100 (Tatrabanka)

IBAN SK80 1100 0000 0026 2845 5691

Do správy pre prijímateľa prosíme zadajte „Tabor 2023, Meno Priezvisko účastníka, Rok narodenia účastníka. “ 

Prihlásenie na tábor je kompletné až po zaslaní poplatku na účet.

sme prihlásení!
Čo ďalej?

Pripravte si všetky potrebné tlačivá a dokumenty 

(sú napísané v prihláške)

 

Skompletizujte svoju táborovú výbavu

 

Trpezlivo čakajte na deň odchodu  : )

doprava na tábor

Predpokladaný spôsob dopravy je vlakom a autobusom. Bližšie informácie o odchodoch a príchodoch pridáme onedlho na stránku. V prípade že by sa spôsob dopravy musel zmeniť , oznámime to e-mailom všetkým prihláseným.

návštevný deň

19.8.

V dobe pred pandémiou sme mali zvyk organizovať návštevný deň pre rodičov skautiek a skautov. Tento rok tradíciu obnovujeme.  Môžete prísť pozrieť vaše ratolesti na tábor a spoločne s nami nasávať táborovú atmosféru. Ponúkame aj možnosť prespať na táborisku do nedele (20.8.). Na prespatie môžete využiť vlastné stany, prípadne vieme zabezpečiť v obmedzenom množstve aj podsady alebo teepee stan, avšak je potrebné sa dopredu ohlásiť.

podporte nás

Keďže sa vždy usilujeme našim členom odovzdať, čo najviac kvalitný a dobre rozpracovaný program, veľmi by nám pomohla Vaša pomoc v dodaní materiálu alebo financií na zadováženie materiálu. Ak máte možnosť nás podporiť, neváhajte tak urobiť.

tábor v číslach

Proin gravida velit auctor aliquet aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor elit.

Dobrovoľnícke hodiny
Enrolled Students
K
Certified Teachers
Student Clubs
+

kontakty

Kontakt na lúku

Keďže na táborisku nie je prítomný mobilný signál niektorých operátorov, je možné, že sa Vám nepodarí dovolať vodcovi ktorému chcete. V takom prípade prosíme volajte na číslo nižšie. Rozhodli sme sa zaobstarať jednu predplatenú SIM-kartu od operátora, z ktorého signálom na táboriskách máme najlepšie skúsenosti a teda by malo byť vždy dostupné. V tomto prípade však treba rátať s tým, že osobu ktorú zháňate budeme musieť najprv na táborisku nájsť, prípadne jej odkážeme aby Vás čo najskôr kontaktovala.

+421 901 234 567