Jednotka

tábor 2022

Predbežný dátum
1.8. - 21.8.

Predbežne tábor bude!

S radosťou Vám oznamujeme že tento rok sa letný tábor bude konať! Po dlhšej pauze v skautingu počas epidemiologických obmedzení nás opäť čakajú nezabudnuteľné zážitky, zábava, dobrodružstvo, no iste aj momenty, ktoré nám umožnia rásť a každým dňom sa viac a viac podobať na tú najlepšiu verziu seba samého.

Ak ste náš tábor ešte nikdy nezažili, alebo si naň chcete oživiť spomienky, odporúčame pozrieť si táborové video z tábora Mošovce 2011 alebo z Povrazník 2012.

Tábor však nestačí iba vidieť,
treba ho zažiť!

Prehrať video

Kedy?

predčata

25.7. - 31.7.

Skauti, skautky

1.8. - 21.8.

Vĺčatá

Včielky

Neaktuálne

prihlásenie na tábor

Vyplňte elektronickú prihlášku.

Prečítajte si e-mail, ktorý vám príde po vyplnení elektronickej prihlášky. V prílohe nájdete v jednom PDF súbore prihlášku na tábor spolu s vyhlásením o bezinfekčnosti dieťaťa (vypĺňa rodič) a potvrdením o zdravotnej spôsobilosti (vypĺňa lekár). Tento súbor treba vytlačiť, doplniť a podpísaný priniesť najneskôr v deň odchodu na tábor.

Do 25. 6. uhraďte táborový poplatok (čím skôr, tým lepšie) na účet zboru. Až po uhradení poplatku je prihlásenie kompletné.

NEAKTUÁLNE

táborový poplatok
predčata (starší skauti)

3€ / deň

Skautky a skauti

190€ - 220€

Včielky

80€ - 95€

Vĺčatá

85 - 100€

Táborový poplatok sa snažíme dlhodobo držať vždy čo najnižšie, aby vystačil na pokrytie nákladov a zabezpečenie kvalitného táborenia. Tento rok sme sa rozhodli zaviesť pre táborový poplatok rozmedzie, v rámci ktorého si môžete vybrať, koľko zaplatíte. Spodná hranica predstavuje cenu, za ktorú vieme vykryť výdavky na tábor (ak, tak s minimálnou stratou dotovanou z cezročného rozpočtu). Vyšší príspevok nám umožní jednak pripraviť tábor kvalitnejšie (napríklad kvalitnejšou stravou od lokálnych výrobcov, či materiálom na program) a druhak poskytnúť čiastočnú dotáciu účastníkom, ktorí by si účasť na tábore nemohli z finančných dôvodov dovoliť. Ak by tábor skončil v zisku, tieto zvyšné financie budú použité buď na obnovu táborového materiálu alebo na cezročnú činnosť.

 

 

Pokiaľ pre Vás cena predstavuje problém, kontaktujte vedenie tábora, posnažíme sa nájsť nejaké prijateľné riešenie.

Pozor, najneskorším termínom prihlasovania a zaplatenia poplatku je 25.6. Prosíme vás o dodržanie tohto termínu, veľmi nám to pomôže s prípravami na tábor.

súrodenecká zľava

Ak sa tábora zúčastnia súrodenci, môžu si uplatniť súrodeneckú zľavu – najstarší súrodenec zaplatí celý poplatok a každý ďalší súrodenec si z poplatku odčíta 20 €.

cestovná zľava

Ak má účastník vybavené bezplatné cestovanie, všetky potrebné doklady a tieto informácie zadal do prihlášky, z poplatku si odčíta 8 €. Ak niekto príde / odíde sám (čiže inak ako so skupinou), za každú takúto si z poplatku odčíta 5€. Za cestovanie si však účastník môže odčítať dokopy maximálne 10€.

spôsob úhrady

Poplatok prosíme uhraďte prevodom na náš zborový účet

2628455691/1100 (Tatrabanka)

IBAN SK80 1100 0000 0026 2845 5691

Do správy pre prijímateľa prosíme zadajte „Tabor 2021, Meno Priezvisko účastníka, Rok narodenia účastníka. “ 

 

Prihlásenie na tábor je kompletné až po zaslaní poplatku na účet.

sme prihlásení!
Čo ďalej?

Pripravte si všetky potrebné tlačivá a dokumenty 

(sú napísané v prihláške)

 

Skompletizujte svoju táborovú výbavu

 

Trpezlivo čakajte na deň odchodu  : )

doprava na tábor

Predpokladaný spôsob dopravy je vlakom. Bližšie informácie o odchodoch a príchodoch pridáme onedlho na stránku. V prípade že by sa spôsob dopravy musel zmeniť (napríklad kvôli špeciálnym epidemiologickým opatreniam pre tábory), oznámime to e-mailom všetkým prihláseným.

návštevný deň

14.8.

Kvôli neustále sa meniacim hygienickým a epidemiologickým nariadeniam, zatiaľ nemôžeme s istotou povedať, že sa návštevný deň bude konať, preto uvedený dátum berte ako iba predbežný.

 

podporte nás

Keďže sa vždy usilujeme našim členom odovzdať, čo najviac kvalitný a dobre rozpracovaný program, veľmi by nám pomohla Vaša pomoc v dodaní materiálu alebo financií na zadováženie materiálu. Ak máte možnosť nás podporiť, neváhajte tak urobiť.

tábor v číslach

Proin gravida velit auctor aliquet aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor elit.

Dobrovoľnícke hodiny
K
Enrolled Students
Certified Teachers
+
Student Clubs

kontakty

Kontakt na lúku

Keďže na táborisku nie je prítomný mobilný signál niektorých operátorov, je možné, že sa Vám nepodarí dovolať vodcovi ktorému chcete. V takom prípade prosíme volajte na číslo nižšie. Rozhodli sme sa zaobstarať jednu predplatenú SIM-kartu od operátora, z ktorého signálom na táboriskách máme najlepšie skúsenosti a teda by malo byť vždy dostupné. V tomto prípade však treba rátať s tým, že osobu ktorú zháňate budeme musieť najprv na táborisku nájsť, prípadne jej odkážeme aby Vás čo najskôr kontaktovala.

+421 901 234 567