Jednotka

TÁBOR 2024

5.8. – 23.8.

TÁBOR BUDE!

S radosťou Vám oznamujeme že tento rok sa letný tábor bude opäť konať! Po roku nás čakajú nezabudnuteľné zážitky, zábava, dobrodružstvo, no iste aj momenty, ktoré nám umožnia rásť a každým dňom sa viac a viac podobať na tú najlepšiu verziu seba samého.

Ak ste náš tábor ešte nikdy nezažili, alebo si naň chcete oživiť spomienky, odporúčame pozrieť si táborové video z tábora Mošovce 2011 alebo z Povrazník 2012.

Tábor však nestačí iba vidieť,
treba ho zažiť!

Prehrať video

Kedy?

predčata

30.7. - 4.8.

Skauti, skautky

5.8. - 23.8.

Vĺčatá

5. 8. - 11. 8.

Včielky

12. 8. - 17. 8.

PRIHLÁSENIE NA TÁBOR
2024

Vyplňte elektronickú prihlášku.

Prečítajte si e-mail, ktorý vám príde po vyplnení elektronickej prihlášky. V prílohe nájdete v jednom PDF súbore prihlášku na tábor spolu s vyhlásením o bezinfekčnosti dieťaťa (vypĺňa rodič). Tento súbor treba vytlačiť, doplniť a podpísaný priniesť najneskôr v deň odchodu na tábor.

Do 25. 6. 2024 uhraďte táborový poplatok (čím skôr, tým lepšie) na účet zboru. Až po uhradení poplatku je prihlásenie kompletné.

Táborový poplatok

predčata (starší skauti)

2,5€ / deň

Skautky a skauti

220€ - 250€

Včielky

90€ - 105€

Vĺčatá

95€ - 110€

Táborový poplatok sa snažíme dlhodobo držať vždy čo najnižšie, aby vystačil na pokrytie nákladov a zabezpečenie kvalitného táborenia. Kvôli stúpajúcim cenám a s tým rastúcimi výdavkami, sme  základný poplatok boli nútení zvýšiť. Ako naposledy, tak aj tento rok sme sa rozhodli zaviesť pre táborový poplatok rozmedzie, v rámci ktorého si môžete vybrať, koľko zaplatíte. Spodná hranica predstavuje cenu, za ktorú vieme vykryť výdavky na tábor (ak, tak s minimálnou stratou dotovanou z cezročného rozpočtu). Vyšší príspevok nám umožní jednak pripraviť tábor kvalitnejšie (napríklad kvalitnejšou stravou od lokálnych dodávateľov, či materiálom na program) a druhak poskytnúť čiastočnú dotáciu účastníkom, ktorí by si účasť na tábore nemohli z finančných dôvodov dovoliť. Ak by tábor skončil v zisku, tieto zvyšné financie budú použité buď na obnovu táborového materiálu alebo na cezročnú činnosť. 

 

Pozor, najneskorším termínom prihlasovania a zaplatenia poplatku je 25. 6. 2024. Prosíme vás o dodržanie tohto termínu, veľmi nám to pomôže s prípravami na tábor.

súrodenecká zľava

Zvýšili sme ZĽAVY! Najstarší súrodenec zaplatí celý poplatok. Každý ďalší súrodenec si z poplatku odčíta 30 € (ak je skaut/skautka) alebo 20€ (ak je včielka/vĺča).

cestovná zľava

Ak má účastník vybavené bezplatné cestovanie, všetky potrebné doklady a tieto informácie zadal do prihlášky, z poplatku si odčíta 9 €. Ak niekto príde / odíde sám (tj nie so skupinou), za každú takúto cestu si z poplatku odčíta 5 €.

Za cestovanie si však účastník môže odčítať dokopy maximálne 10 €.

Spôsob úhrady

Poplatok prosíme uhraďte prevodom na náš zborový účet

2628455691/1100 (Tatrabanka)

IBAN SK80 1100 0000 0026 2845 5691

Do správy pre prijímateľa prosíme zadajte „Tabor 2024, Meno Priezvisko účastníka, Rok narodenia účastníka. “ 

Prihlásenie na tábor je kompletné až po zaslaní poplatku na účet.

Sme prihlásení!
Čo ďalej?

Pripravte si všetky potrebné tlačivá a dokumenty 

(sú napísané v prihláške)

 

Skompletizujte svoju táborovú výbavu

 

Trpezlivo čakajte na deň odchodu  : )

Doprava na tábor

Predpokladaný spôsob dopravy je vlakom a autobusom. Bližšie informácie o odchodoch a príchodoch upresníme v e-maily. V prípade že by sa spôsob dopravy musel zmeniť , oznámime to e-mailom všetkým prihláseným.

Návštevný deň

17. 8.

Pozývame vás na jeden táborový deň, aby ste s nami mohli nasávať táborovú atmosféru. Ponúkame aj možnosť prespať na táborisku do nedele (18. 8.). Na prespatie môžete využiť vlastné stany, prípadne vieme zabezpečiť v obmedzenom množstve aj podsady alebo teepee stan, avšak je potrebné sa dopredu ohlásiť.

Podporte nás

Keďže sa vždy usilujeme našim členom odovzdať, čo najviac kvalitný a dobre rozpracovaný program, veľmi by nám pomohla Vaša pomoc v dodaní materiálu alebo financií na zadováženie materiálu. Ak máte možnosť nás podporiť, neváhajte tak urobiť.

tábor v číslach

Proin gravida velit auctor aliquet aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor elit.

Dobrovoľnícke hodiny
Enrolled Students
K
Certified Teachers
Student Clubs
+

Kontakty

Kontakt na lúku

Keďže na táborisku nie je prítomný mobilný signál niektorých operátorov, je možné, že sa Vám nepodarí dovolať vodcovi ktorému chcete. V takom prípade prosíme volajte na číslo nižšie. Rozhodli sme sa zaobstarať jednu predplatenú SIM-kartu od operátora, z ktorého signálom na táboriskách máme najlepšie skúsenosti a teda by malo byť vždy dostupné. V tomto prípade však treba rátať s tým, že osobu ktorú zháňate budeme musieť najprv na táborisku nájsť, prípadne jej odkážeme aby Vás čo najskôr kontaktovala.

+421 901 234 567